510 833 400

Pozostałe usługi

Kompleksowe przyłącza wody do budynków. 

Studnia wiercona i kopana - serwis !  

MG GeoWater dostarcza usługi  serwisu i naprawy studni, instalacji pompowych, filtracyjnych oraz uzdatniania.  Jesteśmy kompleksowymi i najlepszymi lokalnymi usługodawcami w  Małopolsce i na Śląsku. Nasze usługi serwisowe kierujemy dla podmiotów  komunalnych, rolniczych , hodowlanych, mieszkalnych i komercyjnych .

Woda jest najbardziej podstawową i jedną z najważniejszych potrzeb, aby żyć i rozwijać się. Jeśli zależy Tobie na własnej, zdrowej i czystej wodzie powinieneś również dbać o własne źródło. Eksploatacja własnej studni jest zdecydowanie najtańszym i najzdrowszym sposobem korzystania z wody, a dokonując systematycznych i nieskomplikowanych prac możesz samodzielnie ją serwisować .

MG GeoWater, rozumie, jak ważne jest dla firmy i / lub rodziny, aby móc pracować i żyć bez konieczności martwienia się o wystarczającą ilość i jakość wody. Wraz ze  wzrostem liczby ludności i znacznym podwyżkom cen za wodę, dostęp do własnego źródła  wody ma zasadnicze znaczenie.

Gdy nagle studnia lub instalacja ulegnie awarii, nie ma czasu do stracenia i trzeba szybko wybrać firmę, która może profesjonalnie naprawić, przeprowadzić badanie wody oraz uzdatnić ją, tak szybko jak to możliwe.  Dokładne oszacowanie czasu i kosztów  usług  zawsze i wyraźnie odbywa się na linii komunikacji między Państwem a MG GeoWater.

Co odróżnia nas od innych?

  1. Darmowa konsultacja,  zapewniamy naszym klientom w możliwie najkrótszym czasie oraz  najbardziej skuteczną i wartościową odpowiedź.

  2. Nasi członkowie zespołu są bardzo doświadczonymi i  profesjonalnymi fachowcami, dbającymi  o mienie i  bezpieczeństwo prac.

  3. Oferujemy konkurencyjne ceny w połączeniu z dopasowanymi usługami do Państwa potrzeb. Jeśli problem jest tak prosty, jak awaria wyłącznika lub zatkany filtr, to Ci powiedzą,  bez zbędnego i kosztownego montażu drogiego sprzętu. Zdajemy sobie sprawę, co jest dla Ciebie ważne, a my traktujemy Repliki Panerai naszych klientów tak, jak chcielibyśmy być traktowani .  My, to zadowoleni klienci.  

  4. Serwis i  budowę ujęć wody przeprowadzamy najlepszymi, najnowszymi i najbardziej niezawodnymi urządzeniami  i materiałami w branży.

  5. Nasz program bezpieczeństwa jest jednym z najlepszych w branży. Dbamy o to aby nasi technicy stosowali się do zaleceń procedur bezpieczeństwa.


Nasze doświadczenie dla Twoich potrzeb

Chętnie zaprezentujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania. Nasz zespół specjalistów od  wody będzie szybko reagować i zaplanuje dogodny czas na spotkanie z  Państwem. 

Naszym celem jest dostarczanie usług, na których można polegać przez wiele lat w przystępnej cenie.


Wykonujemy budowę studni kompleksowo wraz z przyłączem wody do domu.
Aby dowiedzieć się więcej, dzwoń na numer 509 609 112


grupa wody polskie
Christmas is coming and I want to surprise my boyfriend. What gift to buy? Priced around £200, a practical gift. replica rolex are a great option that will make your boyfriend look good in front of friends.