MG GeoWater
516 313 102

Wiercenie studni

Oferujemy wiercenie studni głębinowych na terenie Małopolski i Śląska


  

Wiercenia studni wykonujemy dla każdych potrzeb. Woda ze studni ma szereg korzyści finansowych, zdrowotnych i środowiskowych dla Twojego miejsca zamieszkania lub firmy. Posiadanie studni wodnej to długoterminowa inwestycja, która pozwala zaoszczędzić pieniądze, gdyż nie masz comiesięcznych rachunków za zużycie wody. 

Odpowiedz sobie na pytanie: Ile średnio na dobę zużywa wody jedna osoba w gospodarstwie domowym? Można na ogół liczyć, że średnio dziennie zużycie wynosi ok. 150-250 litrów / osobę. Wykonane przez nas studnie głębinowe gwarantują przynajmniej 250 L wody na osobę. Sam widzisz, to jest nasza gwarancja, aby studnia wiercona przez nas zabezpieczała Twój dopływ wody. 

Nasi kompetentni eksperci  wywiercą studnie na miejscu i przeprowadzą Cię przez cały proces eksploatacji studni wierconej.  

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w wierceniu studni głębinowych.
W MG GeoWater Twoja satysfakcja jest ważną częścią tego, do czego dążymy.  Spełniamy wymagania w zakresie usług wodnych dla osób prywatnych, firm i instytucji. Dzięki naszej dobrze działającej firmie wiertniczej wiemy, że będziesz zadowolony z wyników.

Na całym obszarze Małopolski i Śląska  możemy dopasować możliwości wiertnicze - wiercimy w każdym gruncie i dowolną średnicą. Nowoczesny sprzęt wiertniczy pozwala nam dojechać w każde miejsce wiercenia, a gumowe gąsienice nie zostawiają śladów na płytach i kostkach brukowych.

  

Realizacje naszych prac poniżej :


 


Cena studni głębinowej od 200zł - gwarancję na wodę udzielamy po zakończeniu prac.
  

Wiercimy studnie głębinowe na terenie całej
Małopolski i Śląska
Wiercenia pod studnie głębinowe i pompy ciepła wykonujemy na obszarze:

Bielska-Białej, Brzeska, Krakowa,  Nowego-Targu, Zawoji, Wadowic, Bytomia, Zawiercia, Nowego-Sącza ,  Zakopanego , Tarnowskich Gór, Częstochowy , Limanowej, Tarnowa , Olkusza i innych miast południowej Polski.     Zapraszamy do kontaktu   

grupa wody polskie