510 833 400

Wiercenie studni

Oferujemy wiercenie studni głębinowych na terenie Małopolski i Śląska


  

Wiercenia studni wykonujemy dla każdych potrzeb. Woda ze studni ma szereg korzyści finansowych, zdrowotnych i środowiskowych dla Twojego miejsca zamieszkania lub firmy. Posiadanie studni wodnej to długoterminowa inwestycja, która pozwala zaoszczędzić pieniądze, gdyż nie masz comiesięcznych rachunków za zużycie wody. 

Odpowiedz sobie na pytanie: Ile średnio na dobę zużywa wody jedna osoba w gospodarstwie domowym? Można na ogół liczyć, że średnio dziennie zużycie wynosi ok. 150-250 litrów / osobę. Wykonane przez nas studnie głębinowe gwarantują przynajmniej 250 L wody na osobę. Sam widzisz, to jest nasza gwarancja, aby studnia wiercona przez nas zabezpieczała Twój dopływ wody. 

Nasi kompetentni eksperci  wywiercą studnie na miejscu i przeprowadzą Cię przez cały proces eksploatacji studni wierconej.  

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w wierceniu studni głębinowych.
W MG GeoWater Twoja satysfakcja jest ważną częścią tego, do czego dążymy.  Spełniamy wymagania w zakresie usług wodnych dla osób prywatnych, firm i instytucji. Dzięki naszej dobrze działającej firmie wiertniczej wiemy, że będziesz zadowolony z wyników.

Na całym obszarze Małopolski i Śląska  możemy dopasować możliwości wiertnicze - wiercimy w każdym gruncie i dowolną średnicą. Nowoczesny sprzęt wiertniczy pozwala nam dojechać w każde miejsce wiercenia, a gumowe gąsienice nie zostawiają śladów na płytach i kostkach brukowych

  
    

 Wodę dostarczamy do domów jednorodzinnych, osiedli, gospodarstw i wszystkich 
      miejsc w których jest potrzebna.
           

   Decydując się na własną studnię głębinową zyskujesz darmową wodę.
  

Wiercimy studnie głębinowe na terenie 
Małopolski ,Śląska i Podkarpacia
Wiercenie studni głębinowych w :

Bielsko-Biała, Żywiec, Ustroń, Wisła, Szczyrk, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Myślenice, Kraków,  Nowy-Targ, Zawoja, Wadowice, Dobczyce, Rabka-Zdrój, Białka Tatrzańska, Rożnów, Łącko,  Bytom, Zawiercie, Nowy-Sącz ,  Zakopanego , Tarnowskie Góry, Częstochowa , Limanowa, Mszana Dolna i innych miast południowej Polski. Repliki zegarków    Zapraszamy do kontaktu   

tudor replica rolex replications
grupa wody polskie
Christmas is coming and I want to surprise my boyfriend. What gift to buy? Priced around £200, a practical gift. replica rolex are a great option that will make your boyfriend look good in front of friends.